Başkan Hasan Can Cemil Meriç Birlik Camii'nde Ümraniyelilerle Sabah Namazında Bir Araya Geldi
Başkan Hasan Can Cemil Meriç Birlik Camii’nde Ümraniyelilerle Sabah Namazında Bir Araya Geldi
Ümraniye Belediyesi’nin, Ümraniye İlçe Müftülüğü ile birlikte organize ettiği sabah namazı buluşmaları devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Hasan Can, Cemil Meriç Birlik Camii’nde kılınan sabah namazının ardından cemaat ile bir araya gelerek sohbet etti.
İstanbul Takipte Haber Sitesi'nin 40 Yıllık Yürüyüş Vefa Gecesi'nde Ümraniye Belediyesine Plaket
İstanbul Takipte Haber Sitesi’nin 40 Yıllık Yürüyüş Vefa Gecesi’nde Ümraniye Belediyesine Plaket
İstanbul Takipte Haber Sitesi tarafından düzenlenen 40 Yıllık Yürüyüş Vefa Gecesi programı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş ve milletvekillerinin katılımıyla gerçekleşti. Gecede Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can adına; Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Hakan Karataş’a plaket takdim edildi.
Başkan Hasan Can Türkiye İzcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı
Başkan Hasan Can Türkiye İzcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı
Aynı zamanda Türkiye İzcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Türkiye İzcilik Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.
Ümraniye Belediyesi İstihdam Merkezi, İstihdam Fuarındaydı!
Ümraniye Belediyesi İstihdam Merkezi, İstihdam Fuarındaydı!
Ümraniye Belediyesi İstihdam Merkezi, iş arayanlar ve işverenleri bir araya getirebilmek için yaptığı çalışmalarla öne çıkıyor. Bu kapsamda; İŞKUR tarafından düzenlenen İstanbul Kariyer ve İstihdam Fuarı (İSKİF) 2017’ye katılan belediye ekibi kurdukları stantta yine birçok kişiyle görüştü.
Ümraniye Belediyesi Zabıta Ekipleri, Hafta Sonları da İş Başında
Ümraniye Belediyesi Zabıta Ekipleri, Hafta Sonları da İş Başında
Ümraniye Belediyesi Zabıta Ekipleri, Ümraniyelilerin hafta sonunu daha iyi geçirebilmeleri için yayaların yoğun olduğu alanlarda, sol şeride park etmek isteyen araçları en yakın otoparka yönlendirerek trafik akışını sağlıyor. Böylece hem sürücüler hem yayalar daha rahat zaman geçiriyor.
Tüm Haberler