AnasayfaHaberler Başkan Hasan Can, AK Parti Esenkent Mahalle Teşkilatından Adnan Aymergen’e Taziye Ziyaretinde Bulundu
 Başkan Hasan Can, AK Parti Esenkent Mahalle Teşkilatından Adnan Aymergen'e Taziye Ziyaretinde Bulundu
Başkan Hasan Can, AK Parti Esenkent Mahalle Teşkilatından Adnan Aymergen’e Taziye Ziyaretinde Bulundu
Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu; AK Parti Esenkent Mahalle Teşkilatından ve Ümraniye Belediyesi Temizlik İşleri Personeli Adnan Aymergen’e vefat eden annesi Çiğdem Aymergen için taziye ziyaretinde bulundular.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu; AK Parti Esenkent Mahalle Teşkilatından ve Ümraniye Belediyesi Temizlik İşleri Personeli Adnan Aymergen’e vefat eden annesi Çiğdem Aymergen için taziye ziyaretinde bulundular.

Ümraniye Belediyesi Prof. Dr. Bekir Topaloğlu Kültür ve Eğitim Merkezindeki taziye evinde taziyeleri kabul eden AK Parti Esenkent Mahalle Teşkilatından ve Ümraniye Belediyesi Temizlik İşleri Personeli Adnan Aymergen’e, Başkan Hasan Can’a ve AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu’na ziyaretleri sebebiyle teşekkür etti. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ise; Merhume Çiğdem Aymergen için Aşr-ı Şerif okuyup, dua etti ve merhumeye Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Adnan Aymergene’ye baş sağlığı diledi.

Ziyarette Başkan Hasan Can’ın yanı sıra; AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Nurettin Yekeler, Ümraniye Belediyesi Meclis Üyesi Sami Yazgaç ve merhumenin yakınları bulundu.

Tarih : 11 Ekim 2018